Jaapanlased kastavad kõvaks keedetud vutimunad kalast, krevettidest ja juurviljadest tehtud kastmesse ja praevad rohkes rasvas.

Briti versioon on šoti munad, kus kõvaks keedetud mune veeretatakse lihast ja jahust valmistatud segus ja seejärel praetakse rohkes rasvas.

Hiina tänavakaubitsejad müüvad vutimune, mis on kõvaks keedetud tee sees. Pidavat olema väga maitsvad, aga kuna tee värvib munavalge määrdunud pruuniks, siis võib siinmail tekkida tõrkeid munade söömisel. (siiski, huvitav oleks järele proovida).

Hiina moodi on ka vutimunade keetmine sojakastmes, kus munavalge värvub tumepruuniks (võib arvata, et sojakastet on lahjendatud veega, aga pole kindel).

РасположениеСвяжись с нами!

 

Форма обратной связи

Расположение

Чтобы до нас добраться необходимо выехать из города Тарту по шоссе Тарту-Йыхви, на перекрёстке Аоверэ повернуть по указателю на Калласте, по дороге на Калласте необходимо ехать 13км до столба (с правой стороны будет небольшой с синим номерным знаком столб), и от него сразу повернуть налево, затем по этой дороге ехать 400м и вы приедете в нужное место.

Адрес

Järveotsa Vutifarm
Alajõe 60403 Vara vald,
Tartumaa, Eesti

Расположение